Recenze Čarodějek malostranských

Prostě a jednoduše jsem nevydržela, knihu vzala a za pár večerů ji zhltla. Ona by se dala klidně za dva, ale já si ji šetřila a hýčkala. Je fuk, jaké datum mám v občanském průkaze, Petra (snad mi odpustí tykání bez dovolení) mě dostala. Příběh mladé Ginevry mě uchvátil.

Vendi

Celou recenzi od Vendi, která píše do světa, najdete zde! https://vendi13.blogspot.com/2019/11/knihovna-p-kubaskova-carodejky.html#more

Čarodějky malostranské ukazují, jak má vypadat správná fantasy ze staré Prahy plná bludiček, gnómů, kouzel a piva v čarokrásném zpracování.

Helena Jelínková, Fantasymag.cz

Celou recenzi najdete zde: https://www.fantasymag.cz/carodejky-malostranske-ukazuji-jak-ma-vypadat-spravna-fantasy-ze-stare-prahy-plna-bludicek-gnomu-kouzel-a-piva-v-carokrasnem-zpracovani/

Což je ostatně vidět i na tom, že ačkoliv kniha vyšla již před více než půl rokem, zájem o ní stále neupadá.
Nemalou měrou za to vděčí především atraktivnímu prostředí, do kterého příběh zasadila, propojení s českými lidovými pověrami a strašidly a v neposlední řadě i sympatickým hrdinům, kterým budete fandit o začátku až do konce. Zkrátka a dobře Čarodějky malostranské jsou trefou do černého, která bude bavit děti i dospělé.

schefikuvblog.eu

Celou recenzi najdete na Schefikově blogu: http://www.schefikuvblog.eu/petra-kubaskova-carodejky-malostranske/?fbclid=IwAR2VSrotNlRBmI-EyOfu7OoRcbtCJAFW2IEjO-TTRb1FBmjN7z3v-VEYAMI

 Navíc když ještě použila různá pražská zákoutí jako důležitá místa pro hrdiny a jejich získává informací, mám chuť zvednout kotvy z Ostravy a odjet do Prahy hledat dům U Zlatého prstenu.

A co ještě musím zmínit, tak je mapa. Miluju knižní mapy, prstem si po ní bloudím v průběhu čtení a proto jsem byla nadšená, že tak můžu činit i tady, a společně s hlavní hrdinkou se ocitnout na různých místech a teoreticky se neztratit. 

daramegan.cz

Celou recenzi najdete zde: http://daramegan.cz/recenze/carodejky-malostranske-petra-kubaskova/

Ilustrácie!!!! Sú nádherné. Vidno, že ilustrátorka je tatérka, lebo opäť ilustrácie nie sú ako z animákov a ani nie sú roztomilé a plné farieb. Vlastnú sú len čiernobiele. A sú úžasné. Jediný ich nedostatok je, že ich je primálo. Pokojne by som ich brala oveľa oveľa viac.

Saša Návratková, fantasyknihy.multiverzum.sk

Celou recenzi najdete zde: https://fantasyknihy.multiverzum.sk/cs/carodejky-malostranske-petra-kubaskova/

Příběh se mi líbil od samotného začátku a mě zajímalo, jak to celé dopadne. Co si pro nás autorka přichystala v tak kouzelných kulisách jako je Praha a Malá strana. Sama jsem v Praze jeden čas žila a oblíbená procházka byla právě po různých zapomenutých uličkách naší matičky měst. K tomu celá ta historie kolem a tajemno.

Medvědí oáza

Celou recenzi najdete zde: http://medvedioaza.blogspot.com/2019/10/carodejky-malostranske-petra-kubaskova.html