KNIHY

OCELOVÁ KŘÍDLA MOTÝLA

Výlet do lidských duší a příběh o čekání, doufání a naději.

KOUPIT KNIHU – KLIKNI ZDE

Mladý dramatik Kryštof napsal divadelní hru o pilotovi, který dal světu Malého prince. Tohle měl být jeho velký den, jenže když světla zhasnou a opona se rozestoupí, Kryštof pozná, jaké to je sedět úplně sám v divadle plném lidí… Protože Šimon už vedle něj nesedí. Novinářka Kaira tráví osamělé večery se svým leguánem. Hledá spřízněnou duši, jenže jak ji má najít, když cesta k ní vede přes její třináctou komnatu, kterou už raději neotvírá? Překladatel Jan prožil většinu života za psacím strojem, nad francouzskými romány. A jeho nemluvná sestra Eva, těžko pochopitelná duše, má spočítané všechny trpaslíky na jejich zahradě. Přesuňte třeba jen jednoho; Eva to na první pohled pozná. Kolik podob má lidská osamělost, a kdy přijde Pavouk?

ČARODĚJKA A ZLATÝ ELIXÍR

kup zde

Poslední díl trilogie o rodu čarodějek z Malé Strany.

Mladá čarodějka Ginevra se vydává na poslední dobrodružnou výpravu. Průvodcem je jí tentokrát mlčenlivý alchymista. Při hledání pravd skrytých v zázračném elixíru se vypraví hledat tajemný mizející dům do Zlaté uličky, proplíží se do tajuplné zahrady a potká při tom nejednu podivnou bytost. Obstojí v nejtěžší zkoušce, nebo měli pravdu ti, kdo tvrdili hned od začátku, že její jinakost ji přivede do pekel?

TAJEMSTVÍ STŘÍBRNÉ ČARODĚJKY

kup zde

V druhém díle malostranské trilogie musí mladá čarodějka Ginevra uhájit právo své rodiny zůstat na Malé Straně. Kdo je Stříbrná čarodějka ze staré věštby? Najde Gina mocný stříbrný artefakt, který spoutá hadí moc? Musí se kvůli tomu vypravit na dobrodružnou pouť časem až do Stříbrného města. Potká přitom oživlé loutky, časohybky a starého ještěra, a především pozná sílu přátelství.

ČARODĚJKY MALOSTRANSKÉ

kup zde

Na Malé Straně se vždycky děly zvláštní věci. Tu na vás mrkne chrlič, tam na vás promluví domovní znamení, občas vám zamává nějaký duch nebo strašidlo. Jedna mladá slečna z Nerudovky má starosti. Z ulice, kudy chodí každý den do školy, zmizí duchové, doma v krbu najde ztuhlou kamarádku meluzínu a pražská domovní znamení se strachy schovávají. Mocná kouzla najednou nefungují a na jednu mladou malostranskou čarodějku je toho trochu moc.

Vítejte v dobrodružném světě malostranských čarodějek, které si dokážou poradit i v těch nejsložitějších situacích. 

SÍŤ SNŮ

KOUPIT

Monika, pětadvacetiletá ilustrátorka na volné noze a také tak trochu kartářka, si od návštěvy muzea slibovala víceméně rutinu. S čím určitě nepočítala, byla tajemná žena, která se ji snaží varovat před smrtícím zlem, avšak volí k tomu způsob, který Moniku doslova připraví o spánek. Navíc má zachránit někoho, jehož jméno do té doby ani neslyšela.

Po nitkách se začíná rozplétat prastarý příběh o lásce a nenávisti, oddanosti a marné oběti. Nyní má zemřít někdo další – nebo už se tak stalo? Moničin život se začíná pomalu a nebezpečně zapřádat do klubka tajemných událostí a osud jí navíc postaví do cesty muže, který jí může ze všeho pomoci ven, nebo ji stáhnout mnohem hlouběji.

Příběh dvou žen, které uměly mluvit se zemí, uvízne v zákeřné síti snů a pradávné zlo mezitím sílí a vyčkává; stačí jediná nesprávná myšlenka v tu nejméně vhodnou chvíli a váš život se ocitne naruby.